קליפים חדשים

ספיר סבן – בזוכרי

שיתוף פעולה בין הזמרת ספיר סבן ליוצרת דיקלה מניב שיר חדש המביא את המנעד האהוב של דיקלה לקולה של ספיר, צפו בקליפ.

דיקלה לא מתבטלת לרגע, מחברת השירים שלה מתמלאת מיום ליום, את הסקיצות האחרונות שלה היא ביקשה להפוך לשירים בפיה של זמרת מצויינת והבחירה נפלה על ספיר סבן, זוכת העונה הרביעית של תוכנית הטלוויזיה "The Voice ישראל" זמרת יוצרת בעצמה השרה סוגות ימתיכוני ופופ עולמי. בעקבות הפנייה אל ספיר השתיים נפגשו וספיר התאהבה בשירים שהוצגו בפניה, מכאן הדרך הייתה קצרה לעבודה המשותפת, 4 שירים חדשים שדיקלה כתבה והלחינה הופקו מוזיקלית בידי הצמד טל אביטל ומיכאל מיטל. השיר הראשון יוצא לאור כיום – "בזוכרי". מהאזנה ראשונה לשיר החדש טביעת היד של דיקלה מתנוססת בבירור, מה שזה אומר שעסקינן בשיר טוב, שיר אהבה.

כך ספיר על השיר החדש – "״בזוכרי״ בחוץ ואני כלכך מתרגשת .שיתוף פעולה ראשון ומרגש שלי עם דיקלה אהובת ליבי .מקווה שתתרגשו ממנו כמוני🤗♥"

על הקליפ – ספיר סבן ואבי בן זקן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: