חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

הופעות בשידור ישיר "זאפה לייב" מגג עזריאלי בתל אביב

החל מהערב ימשיך מיזם שידורי המופעים החיים והפעם בלוקיישן חדש – גג עזריאלי, ת"א. כל הפרטים.

כל בר דעת יודע ומבין שעולם התרבות ימתין עוד זמן רב עד לרגע בו יוכלו חובבי התרבות והמוזיקה להסתופף באולמות, מועדונים ותיאטראות על מנת להנות מהצגה, מחול או מופע מוזיקלי. בימים אלו הברירה שנותרה לחובבי המוזיקה היא לחוות, למרות שאין כמו הדבר האמיתי, הופעות המשודרות בטלויזה או ברתות. כזכור בליל שישי דווח כאן בהרחבה על הפרויקט החדש של רשת מועדוני זאפה בשיתוף ערוץ קשת 12 לקיומן של הופעות חיות אשר ישודרו לצופים בבית. הערב בשעה 30:23 תפתח את המיזם קרן פלס שתארח את רביב כנר.

המשכו של הפרויקט מידי ערב בהופעות של מיטב האומנים, כעת אושרו הופעותיהם של איפה הילד, דני רובס, ליאור נרקיס שיארח את מושיקו מור, נורית גלרון, סינגולדה וחברים, פבלו רוזנברג, קובי אפללו ועוד.

שיתוף הפעולה בין קניוני עזריאלי לקבוצת זאפה נרקם במטרה לפעול וליזום למען עולם התרבות, הקהל, האומנים ועובדי התעשייה בתקופה זו. הפרויקט מתקיים בזכות תמיכתם של קבוצת קניוני עזריאלי, בנק הפועלים, אשמורת וגולדסטאר.

כך עוזי בירותי, משנה למנכ"ל קבוצת זאפה על הפרויקט במתכונותו החדשה – "מדי יום אנו מקבלים מאות רבות של תגובות מרגשות המצביעות על כך שהקהל בבית "צמא" ומתגעגע להופעות. זאפה ממשיכה להוביל ולפתח את עולם התרבות בישראל, לספק לקהל הרחב מוסיקה איכותית ומרגשת להרמת המורל גם בתקופה מורכבת זו, וכמובן, לתמוך ככל הניתן באומנים ובעובדי תעשיית המוסיקה. אנו מודים לקשת 12 ולקבוצת קניוני עזריאלי על שיתוף הפעולה שמאפשר להמשיך ולקיים מטרה חשובה זו.״

גם למנכ"ל מרכז עזריאלי אופיר אורן יש כמה מילים על שיתוף הפעולה, כי כידוע גם הקניונים ומרכזי הקניות ממתינים עד שהציבור הרחב יוכל לחזור לשגרת הבילוי בהם – "אנו שמחים לחבור לקבוצת זאפה בפרויקט שמחזיר לכל עם ישראל מוזיקה ישראלית טובה ואהבה דרך המסך. החיבור של קניוני עזריאלי וזאפה יחד עם קשת 12 מדגיש את הקשר הטבעי בין עולם התרבות והקניונים. מקווים שתיהנו. עוד קצת ונפגשים".

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: