קליפים חדשים

אתי רומנו – חלומות חלומות

שיר חדש לקראת אלבום הבכורה של אתי רומנו, חלומות חלומות, צפו בקליפ

אחרי שני השירים – "גם אני שברתי לב" ו-"אדפוק" שניהם בהלחנתו של דודו טסה, ממשיכה הזמרת והיוצרת אתי רומנו לשחרר משירי אלבום הבכורה שבדרך, הבוקר היא משיקה את השיר "חלומות חלומות" שאת מילותיו היא כתבה ואילו רן שם טוב הלחין והפיק מוזיקלית, הקליפ המלווה את השיר החדש פותח באגרוף חזק היישר לבטן בדמות מודעת אבל עם שמה של אתי רומנו בשחור בולד על גבי לבן כשהדלת נפתחת לדירה בה יושבים עליה שבעה, זה ממש פסיכי! הטקסט בכלל עוסק בדו"ח מצב עצמי אישי על החיים והאפשרות להביט קדימה ולא לחלום על עזרה חיצונית. בשיר זה מצליחה אתי לשלב את ההגייה הערבית בטקסט העברי ומאשרת פעם נוספת כי היא אוהבת לתבלן את יצירותיה בנזיד המורכב משורשים של טורקיה, מצרים ועירק…

על הקליפ אחראי ואדים מכונה שגייס את בת חן סבג לככב בו.

כך אתי על השיר החדש "חלומות, חלומות – סינגל שלישי לקראת אלבום הבכורה שלי. את הטקסט כתבתי אני, על הלחן וההפקה המוזיקלית רן שם טוב (איזבו) ואת הקליפ ביים ואדים מכונה, עם השחקנית, היוצרת והנשמה בת חן סבג. אני מתרגשת מאד."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: