קליפים חדשים

שלומי שבת, לאה שבת, מנור שבת, אביהו שבת – בוא הביתה

שלומי שבת ומשפחתו בשיר חדש, צפו בקליפ

שלומי שבת, אחותו לאה וילדיו מנור ואביהו משתפים פעולה בשיר חדש המעלה ערגה לחום ביתי ואיחוד משפחתי. השיר נכתב והולחן במשותף יחד עם בני משפחתו ואבי אוחיון, הופק מוזיקלית בידי מתן דרור. הוא מגיע בדיוק בזמן הנכון כאשר שלומי שבת עובר תהליך החלמה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה, הערגה לחזרה הביתה לקן החמים היא כמיהה מובנת ונכונה. השירה המאוחדת של הטקסט הישיר, הפשוט והכנה על גבי מצע ימתיכוני מעודן מבשרת את האווירה הביתית שמבשים כל המשתתפים לעטות עליהם יחדיו.

השיר הוא שיתוף פעולה נוסף שמגיש שלומי שבת בדרך לאלבום חדש, לאחר שכבר עשה זאת במהלך השנה החולפת עם עדן אלנה ועם אליעד נחום. כך שלומי על השיר – "בימים מורכבים אלה שכולנו עוברים עכשיו, אין משהו שיותר מחמם את ליבי ומחזק אותי, כמו המוזיקה והתמיכה של המשפחה , החברים, הקהל שלי ובכלל כל האנשים מהארץ ומהעולם שמציפים אותי באהבה אין סופית שלא מובנת מאליה. לכן בחרתי לשחרר לכם שיר שהקלטתי עם האנשים הכי קרובים אלי. ילדיי האהובים, מנור ואביהו ואחותי היקרה לאה. השיר הזה מרגש אותי ומחזק אותי כל פעם מחדש. מקווה שגם אתם תאהבו אותו. באהבה גדולה, שלומי."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: