קליפים חדשים

Moonshine & MARBL – Always On My Mind

שיתוף פעולה בין מוריה אור לאושרי ביטון הניב שיר חדש, צפו בקליפ

הרכב האינדי פופ פולק Moonshine בראשותו של אושרי ביטון משתף פעולה עם הרכב הפולק MARBL של מוריה אור בשיר משותף, ליתר דיוק אושרי ביטון ומוריה אור, כל אחד מוביל הרכב משלו, משתפים פעולה יחדיו בשיר חדש שאת מילותיו הם כתבו יחדיו בהלחנתו של אושרי ובהפקתו המוזיקלית של רועי ניצני המלווה בקלידים. לצידם של מוריה ואושרי מצטרפת ווקליסטית נוספת, מהרכבו של אושרי – קורל אולו לשיר העוסק בגעגוע לאהוב או אהובה, נרטיב משופשף ואפילו גנרי ניתן לומר, אולם הטקסט והמלודיה עם השירות של השלושה הופכים את השיר לחוויה קסומה ומעודנת שעושה רק טוב למאזין.

כך מספרים שני היוצרים על השיר החדש המשותף – “לפני כמה חודשים, פניתי אל מוריה עם שיר שהתחלתי לכתוב ונתקע לי בראש, ופשוט לא הצלחתי לסיים. כעבור שעה, היא שלחה טקסט יפייפה, וכל המילים והקולות נכנסו ברגע וזרמו במהירות ובדיוק למקום הנכון" (אושרי). “ישבתי ליד הפסנתר, והקשבתי להקלטה. הוא תפס אותי בבטן מההאזנה הראשונה, והמילים נשפכו לי על הדף כל כך מהר, הרגשתי שהן כבר היו שם, מוכנות" (מוריה).

על הקליפ אחראי עדן בכר. על הגג אחראי עומר צעידי.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: