קליפים חדשים

משה פרץ – אולי היום

בשירו החדש מבקש משה פרץ להפיח רוח של תקווה, צפו בקליפ

את שירו החדש של משה פרץ "אולי היום" כתב נועם חורב והלחין לורן פלד בהפקתו של ניר פרץ. בשיר החדש מבקש משה פרץ עם טקסט ונרטיב אופטימי, מאחד ומביע תקווה למצוא את היפה בחיים, אחרי יותר מחצי שנה קשה ואפילו אכזרית עד סכנת פירוד ושטנה, השיר הוא נסיון לטעת שוב תקווה למשהו יותר טוב.

כך משה פרץ עם השקת השיר – "נרגש לשתף אתכם שיר חדש "אולי היום" אמן וכל מילות השיר יתגשמו! תודה על הכל, שנה טובה ואהבת חינם💕"

גם נועם חורב, הפזמונאי, על השיר החדש  – "לפני כמה ימים יצא ״אולי היום״, השיר החדש שכתבתי למשה פרץ. מעין שיר תקווה ותפילה לימים טובים יותר. ונכון שהוא מתקתק. ונכון שהוא נאיבי. ונכון שהוא אוטופי. אבל אולי תפילה מתוקה, נאיבית ואוטופית – זה בדיוק מה שאנחנו צריכים עכשיו. אמן אמן וכל המילים בשיר תהפוכנה למציאות. על הלחן המרגש לורן פלד. על הקליפ הכל כך ישראלי הזה, עוזי ג׳ורג. שימו אוזן, תייגו אנשים שיתרגשו ושתפו 🙂"

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: