קליפים חדשים

דניאל עמית – מצטער יקירתי

שיר נוסף של דניאל עמית, צפו בקליפ

אחרי שבה את הלב עם השיר "האור" חוזר דניאל עמית, מוזיקאי יוצר ומבצע עם שיר נוסף – "מצטער יקירתי" בהפקתו המוזיקלית של פטריק סבג שגם מלווה בקלידים. בדרך כלל אני לא מתלהב משירי אהבה למיניהם, הנושא מוצא עד תום בכל הוורסיות השונות. אך אצל עמית זה נשמע ונקרא אחרת, הנרטיב בשיר הוא סיפור אמיתי על פרידה מאהובה ודחיית בקשותיה לשוב בחזרה, הטקסט ובנייתו הנכונה לצד המלודיה הנעימה הופכים את הנושא למרגש.

כנות המילים של דניאל מגיעה מתוך אמירתו עם יציאת השיר – "השיר הזה נכתב אחרי שהבנתי שבת הזוג שלי לא קיבלה אותי כמו שאני, וניסתה לשנות אותי לפי מה שמתאים לה. הרגשתי שהיא מכחישה את עצם קיומי… אף אחד מאיתנו לא היה רוצה שישנו אותו ולא יקבלו אותו כמו שהוא, עם המגרעות והיכולות. פשוט תקבלו כל אדם ככה, כמו שהוא…❤️…. תיהנו!!"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: