חדשות הסצנהחדשות מקומיות

קריאתו של עברי לידר עם פתיחת שנת הלימודים

עברי לידר בקריאה לשמירה על שלומם של הפעוטות בגני הילדים

עברי לידר יוצא הבוקר במסר חשוב לילדים, להורים ולאנשי החינוך – "הבוקר הזה מיוחד במינו לאלפי ילדים שהולכים לגני הילדים ולבתי הספר. הבוקר הזה הוא גם בוקר מטריד ומפחיד עבור הורים רבים שמפקידים את ילדיהם הקטנים בגני ילדים ופעוטונים מחוץ למערכת הרשמית .

נכון – יש רבים מהם מצוינים ונפלאים ,אבל יש גם כאלה ולאחרונה נחשפנו אליהם יותר ויותר שבהם שולטת האלימות , שבהם תינוקות חסרי ישע סובלים מהתעללות, פגיעה פיזית , פגיעה נפשית , השפלות ואימה מתמשכת.

זה הזמן שלנו להשפיע ולשנות . בואו נגרום לממשלה להחמיר את הענישה והפיקוח ולשנות את המציאות המזעזעת הזו .  אנחנו יכולים  – תכתבו על זה . תדברו על זה . תילחמו על זה. בשם הילד והילדה , חסרי הישע שעדין לא למדו לדבר אבל למדו לשתוק מהפחד."

#תשמרועלי

View this post on Instagram

הבוקר הזה מיוחד במינו לאלפי ילדים שהולכים לגני הילדים ולבתי הספר הבוקר הזה הוא גם בוקר מטריד ומפחיד עבור הורים רבים שמפקידים את ילדיהם הקטנים בגני ילדים ופעוטונים מחוץ למערכת הרשמית . נכון – יש רבים מהם מצויינים ונפלאים ,אבל יש גם כאלה ולאחרונה נחשפנו אליהם יותר ויותר שבהם שולטת האלימות , שבהם תינוקות חסרי ישע סובלים מהתעללות, פגיעה פיזית , פגיעה נפשית , השפלות ואימה מתמשכת . זה הזמן שלנו להשפיע ולשנות . בואו נגרום לממשלה להחמיר את הענישה והפיקוח ולשנות את המציאות המזעזעת הזו . אנחנו יכולים – תכתבו על זה . תדברו על זה . תילחמו על זה בשם הילד והילדה , חסרי הישע שעדין לא למדו לדבר אבל למדו לשתוק מהפחד. #תשמרועלי

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: