מוזיקה בצל מגיפת הקורונהסיקור הופעות
כולל וידאו

ליאור נרקיס פתח סבב הופעות באמפי כרמיאל

המופע הראשון של ליאור נרקיס התקיים אמש בכרמיאל, צפו במראות

הזמר ליאור נרקיס, חזר אמש להופיע, לאחר כחצי שנה של שקט תעשייתי, המופע שהתקיים אמש באמפי העירוני בכרמיאל פתח סדרת מופעים אשר יערכו במהלך חודש ספטמבר בכמה מוקדי עיריות אל מול קהל שימנה כ 500 איש לפי הנחיות משרד הבריאות. המופעים הבאים יתקיימו במעלה אדומים בתאריך 15.9 ובכיכר ספרא בתאריך 16.9.

ליאור נרקיס בכרמיאל. קטע ווידאו באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

כך ליאור נרקיס על החזרה להופעות – "קשה להסביר מה קורה לנפש של אומן בתקופה בלתי נתפסת שכזאת. ביום אחד כבו הפנסים והסאונד, עצרה השמחה אנשים אויייי אנשים יקרים כמה התגעגעתי אליכם. אנחנו חוזרים לבמה עם אש בעיניים!!! אני מתרגש לחזור לבמות, לפגוש את הקהל, לשמח ולשמוח ביחד איתו, לראות את כל הצוות שלי שוב על הבמה, הנגנים, אנשי הסאונד ואנשי הבמה, ומאחל לכולנו שנמשיך לעלות ערב ערב על הבמות, ולהחזיר את המצב רוח לעם ישראל, המון בריאות לכולם"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: