קליפים חדשים

תמר חיים – היית אומר

שיר בכורה לזמרת תמר חיים בדרך למסלול עצמאי, צפו בקליפ

שיר הבכורה של הזמרת היוצרת תמר חיים בדרך לאלבום EP בכורה העומד לצאת במהלך השנה. תמר, בת 27, החלה את מסלול המוזיקלי בחייה כבר בגיל 14 ובבגרותה למדה בבית הספר למוזיקאים רימון. בהמשך הדרך הצטרפה כווקליסטית להרכבים המלווים אמנים מוכרים ביניהם אייל מזיג, אריאל זילבר ומיכל אמדורסקי.

על השיר הראשון –  "היית אומר" אותו כתבה, הלחינה ושרה, היא עבדה לצידו של בן שופן שאחראי על העיבוד וההפקה המוזיקלית. הטקסט עוסק ברומנטיקה, נושא די משופשף לטעמי בתחום השירים והפזמונאות, אולם במקרה של תמר היא מצליחה לקחת אותו באופן מצויין ומרחיקה אותו מהבאנליות השגורה.

כך במילותיה מתרגשת תמר לחשוף את השיר הטרי – "זה לא סתם סיפור אהבה, זה סיפור שפגש אותי בחיים לפני שנים. הייתי חייבת להתחיל איתו, להתחיל ככה כדי לסגור מעגל. "היית אומר" הוא הסינגל הראשון מתוך אלבום (EP) הבכורה שלי. סוף סוף!!! השיר מדבר על רומן, שהוא קונפליקט בין מותר לאסור. זה שיר שאני עובדת עליו כבר למעלה מעשור, ואחרי תהליך ארוך ומיוחד יש לי את הזכות להוציא אותו לעולם מתרגשת ברמות!"

על הקליפ אחראי מורן מורדי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: