חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות פופמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

עדן בן זקן מכריזה על סבב הופעות

אחרי חופשת הלידה חוזרת עדן בן זקן לסבב הופעות, כל הפרטים

עדן בן זקן, חוזרת לבמה, לאחר לידת בנה, ועם שירים חדשים היא יוצאת לסבב הופעות ברחבי הארץ שיתקיימו על פי הנחיות משרד הבריאות. ההופעות חדשות יתקיימו בספטמבר ואוקטובר באמפי פארק החדש בחדרה, בחיפה ולייב פארק בראשל"צ. כרטיסים ללייב פארק ניתן לרכוש כאן. המופעים יתקיימו במסגרת קפסולות ישיבה בלבד על פי ההנחיות.

כך עדן על הסבב הצפוי – "ואוו סוף סוף זה הגיע ואפשר לעשות בלאגן והפעם יותר אינטימי וקצת יותר קרוב אליכם😉 ועכשיו אפשר גם לספר שהשירים החדשים בתנור וממש עוד רגע מוכנים אז תשריינו תתאריכים ואוטוטו תשננו את המילים ויאללה בלאגן, מי מגיע ??👇"

עדן בן זקן, סבב סתיו 2020
עדן בן זקן, סבב סתיו 2020

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: