חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות פופמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

הראל סקעת ואניה בוקשטיין פותחים את שנת הלימודים

לפני זמן קצר העלה הראל סקעת סרטון בחשבון האינסטגרם, צפו

מחר תיפתח שנת הלימודים והגנים החדשה בעיצומה של תקופת הקורונה, השנה בשונה מתמיד יש משמעות חשובה ביותר לחזרה לשגרה אחרי חצי שנה לא קלה בכלל לאוכלוסייה ולילדים בפרט.

לפני דקות ספורות העלה הזמר הראל סקעת סרטון קצרצר המתעד אותו ואת בנו ארי יחד עם אניה בוקשטיין וביתה סשה צופים בקליפ לשיר המשותף שלהם שחרך את הרשת. כזכור השניים הופיעו ביחד לראשונה עם השיר במופע ששודר מביתו של הראל.

כך הראל על ההתרגשות – "אלוהים איך הזמן טס כשנהנים:) לא מאמין שמחר ארי הולך לגן בפעם הראשונה וגם סשה (חברה של ארי והבת של אניה) הפיילדייט האחרון לקיץ הזה היה גם המרים ביותר והמתוק ביותר! שימו לב לאיזה שיר הם מכורים ושומעים כל היום כל היום כל היום.. בהצלחה גוזלים שלנו ♥️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: