קליפים חדשים

רוני קורקוס בדרך לכתר

המוזיקאית הירושלמית החיה בברוקלין משחררת קליפים מתוך אלבום שבדרך, צפו

רוני קורקוס, מוזיקאית זמרת יוצרת החיה על קו ירושלים תל אביב ניו יורק עומדת לשחרר אלבום שלישי בתצורת EP בטייטל Crown שיכלול ארבעה שירים חדשים, שניים מתוכם שוחררו לאחרונה בליווי וידאו קליפים, הזדמנות להציץ ולשמוע.

את רוני פגשתי לראשונה לפני כעשור לערך במרתף של לבונטין 7, מאז היא הספיקה לפרוש כנפיים ולהתעופף היישר לברוקלין ניו יורק שם היא עסקה בתחום עריכת הוידאו לצד יצירת מוזיקה והופעות כולל השתתפות בפסטיבל המפורסם SXSW, בפסטיבל CMJ, וגם באירועים בארץ ביניהם פסטיבל חשיפה בינלאומית וביערות מנשה.

רוני שגדלה על סגנונות ג'אז, בלוז ורוק מגיל צעיר, מכוונת ליצוק כור היתוך מוזיקלי באלבום החדש – תערובות של ז'אנרים, מאלקטרו-פופ ועד ארנ'בי פיוצ'וריסטי עם נצנוצי אינדי רוק.

כאמור בימים אלו היא עושה את דרכה לשחרור אלבום חדש בהפקתו של אור וויסינגר אקא פורטיפורטי שיופץ בספטמבר 2020. שני שירים מתוכו שוחררו בימים אלו, צפו בקליפים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: