פס קול שבועי

זהו זה! 2020 – השירים

השירים המבטצעיעם בעונת 2020 של הסדרה המיתולוגית עלו לרשתות החברתיות, צפו

ארבעים ושתיים שנים חלפו מאז הכל החל, הסדרה המיתולוגית "זהו זה!" שכיכבה בערוץ הטלויזיה החינוכית. שלושים שנה עברו מאז עונת "זהו זה" בתקופת מלחמת המפרץ,  ורק עשרים ושתיים שנים חלפו מאז עברה הסדרה לפעול במסגרת הערוץ השני. כעת היא חזרה כמו גדולה בטייטל "זהו זה 2020" משובחת יותר ויותר כמו יין איכותי, היישר ללוח השידורים של כאן 11 בעקבות מגפת הקורונה עם כוכביה הוותיקים. במהדורה המחודשת מציגה חבורת "זהו זה" בה מככבים שלמה בר אבא, גידי גוב, דב גליקמן, מוני מושונוב ואבי קושניר מערכונים סאטיריים ברוח התקופה, כשלקראת סופה של התוכנית הם מבצעים שיר ישן באריזה מחודשת בהפקתו של אמיר לקנר. את התוכנית מפיקים אולפני הרצליה.

בין השירים שהיו עד כה בתוכנית ושאותם ניתן יהיה למצוא החל מהיום: "ילדותי השנייה", "שמש שמש", "שיר לשירה", "צל עץ תמר", "היא תבוא", מילה טובה", "שיר נבואי קוסמי עליז", "מיליונים" ו"צריך להזיע" שבוצע יחד עם שלמה גרוניך.

חברת NMC תפיץ בפלטפורמות הדיגיטליות את כל השירים ששודרו בשתי העונות של "זהו זה! 2020" ולקראת ראש השנה צפוי לצאת לחנויות מארז חגיגי ובו דיסק עם מיטב שירי התוכנית. עד אז בכל שבוע מתווסף שיר חדש לפליי ליסט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: