קליפים חדשים

לירון וטלי כרקוקלי – פרפרים

השיר החדש של סתו בגר בביצוע האחיות כרקוקלי מחזיר את הכבוד לפופ הישראלי, צפו בקליפ

אפשר לחלק את ההתייחסות לשניים, אפילו לשלושה, חלקים, נתחיל ברספקט, הוא מגיע לסתו בגר שכתב, הלחין, עיבד והפיק מוזיקלית שיר פופ שתופס אותך בעורף ומיישר לך את הגב בגאווה שכזו ואתה פורץ בריקוד שמח, את החלק השני אשריין לבנות, לירון וטלי למשפחת כרקוקלי, שכבר עובדות עם סתו (חכמות, הוא חבר של לירון…) מזה זמן לא מבוטל, המגישות את השיר המדליק הזה בביצוע מלוטש ונקי כמו שצריך, מקצועניות פופ אמיתיות. את החלק השלישי (כמו בצבא..) אני מקדיש לנגינת הסקסופון של אבא בגר, אלברט.

כך סתו על הקליפ עם שחרורו – "מתרגש הבוקר קצת יותר מבדרך כלל, לשתף אתכם בשיר החדש של כרקוקלי. זה שיר ראשון שאנחנו מוציאים אחרי האלבום שעשינו יחד ואני פשוט הולך ומתאהב בהן מפעם לפעם (גם כשהן משגעות אותי באולפן 😋🥰). מעבר לזה שזה שיר שאני גאה בו מאד, יש לי עוד כמה סיבות להתרגש – הפעם, שיתפנו פעולה עם אחי (האמיתי!!:) שחף בגר, שצילם וערך את הקליפ ועם אבא שלי (האח!!) שניגן את הסולו סקסופון בסוף השיר! 🙂 את השיר ״פרפרים״ כתבתי והלחנתי, עיבדתי והפקתי וגםםם (מתרגש אמיתי!!) ביימתי את הקליפ. אוהב המון ומאחל לכם שיחזרו הפרפרים בבטן כי – טסים, רוקדים, מתחתנים, מתחבקים, מופיעים, צוחקים בחוץ בלי מסכההה, הולכים וחוזרים, אוכלים ושותים ויוצאים ועוד ועוד ועוד במהרה. ❤️"

על הקליפ אחראים סתו ואחיו שחף, תהנו.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: