קליפים חדשים

אתי רומנו – אדפוק

שיר נוסף לקראת אלבום בכורה של אתי רומנו, שיתוף הפעולה עם דודו טסה ממשיך, צפו בקליפ

זהו השיר השני שאתי רומנו, בת ימית במקור, זמרת יוצרת, המיטיבה לתבלן את יצירותיה בנזיד המורכב משורשים של טורקיה, מצרים ועירק, משחררת, את השיר שאת מילותיו כתבה ביחד עם המשורר אלי אליהו ודודו טסה שגם הלחין, עובד והופק מוזיקלית בידי רן שם טוב מביא פעם נוספת זוית פמיניסטית המוכנה "להתבזות"  ובלבד לזכות באהבה, בתי השיר מלפפים דימויים אלגורים שלוקחים את הטקסט למקומות השמורים לדפי שירה בספרי משוררים. גם בשיר הזה משמרת רומנו את החיבור האתנו רוק המכסח.

גם הפעם גויס ואדים מכונה כדי ליצור קליפ על פי התסריט שאתי רומנו יצרה. הלוקיישן שנבחר הוא הקומה השניה בבית יפו קריאטיב ברחוב שבטי ישראל ביפו,  בית יפואי קלאסי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: