קליפים חדשים

עידן עמדי – בקרוב יפתחו השמיים

ככה בהפתעה משחרר הבוקר עידן עמדי שיר חדש המלווה בקליפ, צפו והאזינו

את השיר החדש עידן עמדי כתב, הלחין ומבצע, על ההפקה המוזיקלית עומדים הצמד וגיא ויהל אשר עבדו לצידו של עידן. השיר הוא מהזן הקרוי "עידן עמדי טיפוסי" וזה נאמר ממקום טוב, שיר שהוא חצי בלדה וחצי שיר אהבה אישי העומד בסימן התקופה המלנכולית שעוטפת אותנו ומותירה מעט חששות. עמדי מיטיב ליצוק תקוות במילותיו בין אם אינטימיות ובין אם בכלל.

כך עידן עמדי מיד עם שחרורו של השיר החדש  – "שנת 2020, שנה שנזכור כל חיינו בעקבות החושך הגדול שביקר בעולם. אני מקשיב לרדיו, מטייל בין מגיש החדשות לשירים חדשים שיצאו ולעיתים קרובות מתקשה להבין איך המילים שם חיות עם היום-יום החדש וחסר הודאות של כולנו. ובקרוב יפתחו השמיים, תדעו, אין שום משמעות למרדף והלוואי ומילים יחזרו להשפיע, כמו שהשפיעו תמיד, לפני שליבנו נרדם. האזנה טובה."

על הקליפ אחראי עידן עמדי והצלם אליה ספינופולוס.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: