קליפים חדשים

אברהם אביב אלוש – מקום מולך

אביב אלוש חושף רחשי ליבו בשיר חדש, צפו בקליפ שיצר בעצמו

בשירו החדש, אותו כתב הלחין ומבצע, מבקש אביב אלוש לספר את רחשי ליבו לזוגתו ומשפחתו הגרעינית. שיר המצטיין בטקסט כנה ואיכותי המתיישב על מלודיה ומקצב קליל השומר את המאזין בתוך המסגרת.

כך אביב על השיר החדש -"את השיר "מקום מולך" כתבתי לאשתי מתוך התבוננות בה ובנו והמשפחה שהפכנו להיות. תהליך של עבודה קשה ורצון להצליח יחד ולשמור על הבית שלנו. אני כל כך שמח ומוקיר תודה על המסע וההתפתחות המשותפת שלנו ובעיקר על זה שהצלחנו ללמד אחד את השנייה להבין כמה הזוגיות שלנו היא הדבר הכי חשוב בעולם ואנו מחויבים לתת לה את מלוא תשומת הלב, בטח כשנכנסים לתמונה גם שלושה ילדים שיהיו בריאים והרביעי בדרך ב"ה. את השיר תכננתי להוציא לפני פסח האחרון עם תסריט אחר לקליפ ורגע לפני שיצאנו לצלם אותו הגיעה הקורונה ושינתה לכולנו את המציאות, כשהבנו לאן הרוח מנשבת, החלטנו, נופר ואני, לארוז את הבית והילדים ולנסוע לחוות בודדים בצפון למרגלות הר מירון. גרנו שם כמעט ארבעה חודשים מה שהפך להיות "הבית" שלנו בזמן הסגר ומה שהביא אותי להחלטה לצלם את הקליפ החדש בטלפון הנייד וזה הרגיש לי הדבר הכי טבעי לעשות."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: