חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

רגע קטן של אושר – שרים למען ניצולי השואה

קרן פלס, ריטה ועברי לידר שרו בעצרת הזדהות עם ניצולי שואה בתל אביב

בשעות בין ערביים התקיימה עצרת הזדהות עם ניצולי שואה בכיכר התרבות בתל אביב בין היכל התרבות לתיאטרון הלאומי הבימה. האירוע נערך ביוזמת העמותה לעזרה מידית לניצולי השואה אשר קיימו את האירוע כדי למלא שתי מטרות.

המטרה הראשונה הייתה לחגוג לאלכסנדרה, ניצולת שואה בת 90 את יום הולדתה והשניה הייתה להביא את דבריה של אלכסנדרה המבקשת מהממשלה להקצות תקציב יעודי ותכנית מפורטת וברורה לשנה הקרובה, לסייע לקשישים ניצולי שואה לשרוד את התקופה הנוכחית הקשה.

קבלו רגע נדיר, ריטה מקדישה את השיר לאלכסנדרה. הסטוריז באדיבות פיסטוק אמנים.

 

אל האירוע התנדבו האמנים ריטה, קרן פלס ועברי לידר שבצעו משיריהם בפני הקהל והנוכחים שהתאספו במקום. מוטי קמחי הביא את התמונות.

יום הולדת 90 לאלכסנדרה. צילום מוטי קמחי
יום הולדת 90 לאלכסנדרה. צילום מוטי קמחי
יום הולדת 90 לאלכסנדרה. צילום מוטי קמחי
יום הולדת 90 לאלכסנדרה. צילום מוטי קמחי

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: