קליפים חדשים

אסף נואר שלם – יאללה יאללה

גלישה, חיק הטבע ואווירה משוחררת הם המוטיבים בשירו החדש של אסף, צפו בקליפ

אסף נואר שלם, 40, סולנה של להקת "מלכה באיה" וחבר בטריו האוקסטי חוצה היבשות "ילדי ישראל" ובין היתר נמנה על יקירי הבלוג, משחרר שיר חדש מתוך אלבום בתצורת אי.פי חדש. השיר "יאללה יאללה" נכתב ביחד עם דן תורן במסגרת העבודה המשותפת של השניים. את ההפקה המוזיקלית לקח על עצמו עמית שגיא המלווה את אסף בהרכב הסולו האישי שלו.

השיר כמו רוב החומרים שאסף מטפל בהם נוגע בטבע ובאווירה החופשית והמשוחררת. אסף העוסק בהדרכת גלישת גלים ביום יום חיבר את צילומיו של אורי מגנוס ודרופרודקשן מתוך סבבי תחרויות NO THRUSTER סבב הרטרו הישראלי בגלישת גלים שהנו פרויקט בהובלתו של אסף לכדי קליפ בהפקת דרופ הפקות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: