חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ערוץ מוזיקה ישראלית יתווסף בימים הקרובים

אקו"ם וטלעד מקימות ערוץ מוזיקה ישראלית לקידום ותמיכה ביצירה הישראלית, כל הפרטים.

שיתוף פעולה בין אקו"ם לחברת טלעד מוביל להקמת ערוץ "מוזיקה il" אשר ישדר מוזיקה ישראלית במטרה לקדם ולתמוך ביצירה הישראלית, הערוץ אשר יונגש למנויי החברות HOT , yes, פרטנרTV  וסלקום TV יהיה חינמיבמסגרת שידורי הערוץ יובאו קליפים והופעות של יוצרים וזמרים ישראלים מכל הזמנים, במטרה להגדיל את התמלוגים לתעשיית המוזיקה המקומית

הערוץ החדש אשר יחל את שידוריו בתאריך 3 באוגוסט 2020 ישודר בפורמט HD  בכל הפלטפורמות הרב-ערוציות.

כך יוריק בן דוד, מנכ"ל אקו"ם על המיזם המשותף החדש – "אני שמח ונרגש משיתוף הפעולה שנרקם בחודשים האחרונים בין אקו"ם לבין חברת טלעד. מוזיקה il יהיה פלטפורמה טלוויזיונית ייחודית למוזיקה המקומית על שלל גווניה. הערוץ ישמר ויטפח את היצירה המוזיקלית הישראלית וייתן במה ליוצרים ואמנים ישראלים. הערוץ ישדר במתכונת 24/7 תכני מוזיקה ותרבות ישראלים, לרבות קליפים, הופעות חיות, הופעות מוקלטות ובהמשך ראיונות עם מוזיקאים, יוצרים ועוד, ובכך יגדיל את כמות ההשמעות של יצירות ישראליות. נמשיך לעשות כמיטב יכולתנו להבטיח את המשך פריחת היצירה הישראלית ולסייע לתעשיית המוזיקה.  אני רוצה להודות ל-HOT , yes , פרטנר TV  ו-סלקום TV  שנרתמו ברצון למיזם החשוב הזה, ובינתיים נהנה כולנו לראות את מה שאוהבים לשמוע ב- מוזיקה il".

כל הכבוד לאקו"ם על היוזמה, אבל מה עם ערוץ מקביל בעידן פלוס ובדיגיטל הפתוח לכולם?

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: