חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מחאה? המסיבה של Skazi

מאות חוגגים במסיבה של Skazi בפארק צ'ארלס קלור בסיום עצרת מחאה חברתית

מוצאי שבת בסימן הפגנות ועצרות מחאה כנגד ממשלת ישראל, העומד בראשה ובכלל על המצב הכלכלי בארץ. בפארק על שם סר צ'ארלס קלור מתקיימת עצרת מחאה תחת הטייטל "מחאת העם". האמת שהרבה אינפורמציה לא נודבה לציבור מטעם המארגנים למעט פוסטר שהעלה בשעות הערב התקליטן והמפיק המוזיקלי אשר סוויסה המוכר בטייטל הבינלאומי Skazi – לפיו הוא אמור להופיע במהלך עצרת בה ינאמו מספר ידוענים. לפני מספר ימים הודיע Skazi כי הוא סיים את תקופת הבידוד שנגזרה עליו לאחר שנמצא חולה בנגיף הקורונה בתחילת החודש.

זמן קצר לאחר סיומה של העצרת סיכם Skazi את האירוע במשפט הבא -"אחרי 5 חודשים ללא הופעות מול קהל, באתי להביע את תמיכתי בכל העצמאים ואנשי התרבות שיושבים בבית ללא פרנסה"

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: