חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

צוללת צהובה – ממועדון הופעות לאולם חתונות

לפני זמן קצר הודיעו מנהלי המועדון הירושלמי כי הם מציעים את המתחם לקיומן של חתונות, כל הפרטים

צוק העתים והפסקת הפעילות בתחום ההופעות המוזיקליות הותיר את מועדון צוללת צהובה בירושלים ללא הופעות חיות וקהל. המקום שידע ימים יפים יותר מידי ערב, אירח את מיטב המוזיקאים לצד פסטיבלים ופרויקטים מוזיקלים מגוונים, מחפש כעת את ייעודו מחדש במטרה לכסות את ההוצאות המרובות הכרוכות בהחזקת המקום,

בהודעה שמנהלי המועדון פרסמו לפני זמן קצר הם מציעים לציבור לשכור את המתחם על מנת לקיים חתונות בסדר גודל אינטימי ומבלי להציב מחסומים וחסמים על רקע הבדלי דת, גזע ומין.

בהצעה שפרשו המנהלים של המועדון הם מציעים בין היתר בניית חופה ייחודית ומספרים כי החופה האחרונה שהוצבה במועדון הוקמה תוך שימוש בסטנדים למיקרופונים ופוסטרים.

בין הדברים שהמועדון מציע למבקשים להתחתן נמנים מנחה טקסים שהוא גם כהן, הפקת תיעוד ושידור חי של האירוע באמצעות 4 מצלמות וידאו וניתוב און ליין על מנת להנכיח את כל החברים ובני המשפחה שאינם יכולים לשהות במתחם בו זמנית.

וכמובן איך אפשר חתונה בלי מוזיקה – כאן מציע המועדון תקלוט ו\או מופע אמיתי עם להקה. וכמוכן שירותי קייטרינג ואלכוהול כולל כוס או גיטרה לשבירה מתחת לחופה..

בנוסף אנחנו יודעים ממקורות פנימיים על עוד 3 מיזמים שמוציאה הצוללת הצהובה לפועל בימים אלו:
1. השכרת שירותי המקום, אולפן וחדרי חזרות במחירי מבצע – כל המקומות נתפסו ובצוללת שוקלים להאריך את המבצע.
2. צילום קליפ לייב מהצוללת לטובת הרכבים מקומיים במתנה.
3. סדרת יוטיוב חדשה ומקורית בהובלת הטכנאים והתאורנים של הצוללת ובהשתתפות האמנים: לייזר לויד, עמיר לב, חמי רודנר, הילה רוח, דנה ברגר, הגרייט מאשין ועוד ועוד.

צוללת צהובה איננו עוד מועדון הופעות גנרי, מדובר בקומפלקס תרבות שהוקם בשותפות של הקרן לירושלים בשיתוף עיריית ירושלים, במטרה לעודד ולקדם מוזיקאים, להוות בית, מקום מפגש ומרכז אינפורמטיבי למוזיקאים, לספק חדרי חזרות, אולם מופעים ואולפן הקלטות, ליזום ולהפיק מופעים של אמנים ידועים וליזום ולהפיק פסטיבלים בתחום המוזיקה.

במהלך השנים הופקו בצוללת תכניות ופרויקטים רבים וביניהם – מגמת מוזיקה על אזורית לבגרות 5 יח”ל, בית ספר לסאונד, פרויקט הרכבי נוער, פרויקט “החממה” להרכבים מקומיים, פסטיבלי ג’אז בינלאומיים, פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה בשיתוף משרד החוץ, פרויקט לא סטנדרטים ועוד

המבקשים לערוך חתונה במועדון מוזמנים לפנות בטלפון 02-6794040 אל קרן או דוד.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: