חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ההופעה של Sonata Arctica נדחית למרץ 2021

אחרי שהמופע המתוכנן נדחה לאוגוסט הקרוב, הוא נקבע מחדש למרץ 2021, כל הפרטים

כזכור להקת הפאוור מטאל הענקית מפינלנד – Sonata Arctica התכוונה להגיע במרץ 2020 להופעה בישראל במסגרת סבב ההופעות בעקבות יציאת אלבומה האחרון Talviyö . בשל אילוצי התוויות הקורונה נאלצו מפיקי המופע וחברי הלהקה לדחות את המופע לחודש אוגוסט 2020.

כעת מודיעה חברת פרוגסטייג' הפקות כי המופע הצפוי נדחה יחד עם כל הופעותיה של הלהקה לשנת 2021 והוא יתקיים בתל אביב בתאריך 17 במרץ 2021. לדברי החברה כל הכרטיסים שנרכשו יהיו תקפים גם למועד החדש וללא צורך בעדכון נוסף.

בחברת פרוגסטייג' רומזים כי יתכן ובקרוב יוכלו לעדכן על התפתחות מעניינת בתחום ההופעות בישראל שתאפשר להביא לארץ אמני מטאל נוספים – עוד השנה, ובאופן בטיחותי לחלוטין מבחינה רפואית. ככל הנראה העדכון והפרסום יעשו בשבוע הבא.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: