סיקור הופעות
כולל וידאו

דניאל סלומון ודנה עדיני בכולי עלמא

הצמד במופע חי בשידור ישיר ממועדון כולי עלמא בהפקת ג'אם 88, צפו מופע

חוזרים לעונת השידורים החיים ללא קהל בצפייה ישירה ברשת, כן, נתנו לנו טעימה קטנה מהדבר האמיתי לשבועיים בקושי ושוב חוזרים לריחוק החברתי. עד שמשרד התרבות או גוף ציבורי הניזון מכספי משלם המסים ירים את הכפפה דוגמת פרויקט "ישראל מחוברת" מגיש עכשיו מועדון "כולי עלמא" במיזם משותף עם ערוץ הרדיו כאן 88 במסגרת סדרת המופעים "ג'אם 88" בהגשתו והנחייתו של יואב יפת את המופע של דניאל סלומון ודנה עדיני.

המופע של שני האמנים שהיו בעבר זוג בחיים ומפורסמים במיוחד יחדיו בעקבות הלהיט המיתולוגי (כבר 15 שנה..) "רבות הדרכים" נולד מחדש אחרי הופעה משותפת בפסטיבל הפסנתר בשנת 2014 ומאז השניים מופיעים כצמד עם שורה ארוכה ומגוונת של להיטים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: