קליפים חדשים

גיל ויין ויוסף בך – ממני

השיר החדש של גיל ויין מסמן את יציאתו לקדמת במה כפרפורמר, צפו בקליפ בו מתארח יוסף בך

בשירו החדש היוצא כעת משתף גיל ויין, הנחשב כיום באופן ברור כאחד היוצרים המבטיחים, פעולה עם יוסף בך בכתיבת והלחנת השיר כמו גם בביצוע ווקאלי משותף. גיל ויין אשר כבר הספיק להשיק אלבום בכורה "צבעים" בו התבלט כמפיק ויוצר עושה את דרכו כעת לאלבום נוסף ווממשיך את דרכו אל קדמת במה כפרפורמר (רק שתחזור השגרה…). את תעודת הזהות המוזיקלית הנוכחית ביימה שירה ביליג.

כך גיל על השיר החדש – "לפני בערך חצי שנה יצא אלבום הבכורה שלי, בדיוק כשהיינו אמורים להתחיל להופיע – לעולם היו תכניות קצת אחרות בשבילנו. מאז הספיקו לכבות לנו את השאלטר בעולם התרבות ופשוט ישבתי בבית (כמו כולנו). אחרי ההלם הראשוני, בחרתי להסתכל על הדברים מזווית טיפה שונה, מצאתי זמן להתחבר לעצמי. לאט לאט קילפתי מעצמי עוד ועוד שכבה ופשוט כתבתי… היום אני מרגיש מספיק כנה איתכם ועם עצמי כדי לתת לשירים האלו לצאת החוצה וסוף סוף – גם לבצע אותם בעצמי (כמובן עם אורחים שאני מאוד מאוד אוהב) באמת שהתלבטתי המון אם להוציא שיר בתקופה הזאת… אבל החלטתי שכן, כי אי אפשר להמשיך לשתוק. אני יודע שלמוסיקה יש כח לאחד ולשנות, וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים כרגע. בהזדמנות הזאת חשוב לי להגיד תודה ענקית ליוסף בך השותף שלי ליצירה הזאת, לאיתי צוק על הפקה מוסיקלית שעולה מעל כל הציפיות שלי. לסטודיו ״סולם יעקב״ על הקליפ. ולכל מי שלקח חלק בדבר הזה, שעומד מאחורי בימים האלו וגורם לי להמשיך ולעשות את מה שאני אוהב. ממני"

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: