חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות

אמנים נרתמים לאירוע המחאה – "ב' זה ביחד"

אירוע המחאה "ב' זה ביחד" ביוזמת דפני ליף יארח שורת אמנים בפארק צ'ארלס קלור, כל הפרטים.

מחר, יום שלישי 14 ביולי בין השעות 17:00 ועד 23:00 יתקיים אירוע מחאה לציון 9 שנים למחאה החברתית שהחלה בשנת 2011 עם הקמת האוהל הראשון של דפני ליף בשדרות רוטשילד.

במסגרת העצרת שתיערך יטלו חלק אמנים רבים, ביניהם הראפרים טונה, רביד פלוטניק, להקת טיפקס, סיסטם עאלי, הזמר שי צברי, הזמרת קרולינה, הראפרית אקו, ועוד. את האירוע ינחה תמיר בר.

כך דפני ליף לקראת העצרת – "אנחנו רק בתחילתו של משבר ענק וברור שאין הנהגה לצפות ממנה לפתרונות. האמון התרסק, הייאוש גואה, אבל האנשים מתעוררים ועושים. זה הזמן גם להזכיר ולעורר תקווה שביחד, ורק ביחד, אנחנו נייצר כוח להביא פתרונות ושינוי. לפני 9 שנים דרשנו צדק חברתי היום ברור שאין ממי לדרוש – עכשיו הזמן לייצר צדק חברתי."

אין זה האירוע החברתי המיוחד שדפני ליף יוזמת ומובילה, במהלך השנים האחרונות, מידי חורף יזמה והובילה דפני ליף את הפרויקט "פסטיבל בסוודר" באמצעות עמותת "ישראל מחר: חברה לתועלת הציבור" יחד עם ארגונים נוספים במטרה לאסוף ביגוד חם ועוד עבור חסרי בית ונוער במצוקה.

כדאי לרענן את ההנחיות לעניין התנהגות בימי קורונה – תגיעו, שמרו על מרחק חברתי, הקפידו על כיסוי פנים, תביאו עמכם מים.

פרטים נוספים באיוונט

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: