סיקור הופעות
כולל וידאו

קורין אלאל בתיאטרון גבעתיים

ההופעה חייבת להימשך - המופע של קורין אלאל במסגרת סדרת "תו סגול" התקיים ללא קהל אך שודר ברשת, צפו

במסגרת החזרה לשגרה בסוף חודש יוני הוחלט על  הפקת סדרת מופעי סולו בתיאטרון גבעתיים תחת הטייטל "תו סגול" אשר יתקיימו מידי מוצאי שבת, עם שורת אמנים יוצרים במופעים אינטימיים.

שני המופעים הראשונים, של ערן צור ולאחריו של יהלי סובול עברו בהצלחה עם קהל שהגיע לתיאטרון כדי לחזור ולחוות את התחושה של מופע ממשי.

אולם ההחלטה של ממשלת ישראל לחזור ולנעול את דלתות אולמות המופעים בשבוע שעבר קטעה באופן חלקי את התכניות. בתיאטרון גבעתיים לא ויתרו והערב, מוצאי שבת 11.07.2020 ההתקיימה הופעתה של הזמרת והיוצרת קורין אלאל, אמנם אל מול אולם שמושביו ריקים מנוכחות קהל, אך המופע שודר כולו ברשת לטובת חובבי המוזיקה.

כך במשך שעה ארוכה בצעה קורין ממיטב שיריה, ביניהם – חזקה מהרוח, ימי הפרח והאהבה, שיר לשירה, ארץ קטנה עם שפם, זן נדיר, אנטארטיקה, שיר בכיף, אי שם בלב, כזה עמוק, דרך הכורכר, אין לי ארץ אחרת ועוד. צפו במופע

 

בתאריך 18 ביולי אמור להתקיים המופע של חמי רודנר החותם את הסדרה, ככל הנראה גם מופע זה ישודר ברשת.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: