קליפים חדשים

שרון הולצמן – מחדש ונקי

שחרורו של שיר נוסף מאת שרון הולצמן, שיר הנושא מהאלבום שבדרך, צפו בקליפ

באלבומו החדש ההולך ומתהווה לנגד אוזנינו, אוסף המוזיקאי והיוצר שרון הולצמן, חבר להקת "אבטיפוס" שהורחק ממנה ולאחרונה חזר וחידש את הקשר עם חבריו להרכב, את פיסות חייו בטקסטים חשופים, ישירים, אך עדיין כתובים ביד של יוצר המצוי מעל המובן מאליו. כעת הוא משחרר שיר חדש, שיר הנושא של האלבום -"מחדש ונקי" המעיד בשמו על נסיונו של שרון להחזיר את הגלגל לאחור ולהתחיל מבראשית, עם רמיזה ברורה על תכנית שיקום, ממש כשם השיר – מחדש, ונקי מכל הבלגן והרעש שעטף את התקופה הקודמת בחייו.

השיר החדש, המגיע חודש אחרי יציאתו של "למקום שאליו אני הולך", מהווה, הן מבחינת עוצמתו של הטקסט המצויין והן מבחינת המלודיה והעיבוד המוזיקלי שכל כולם נעשו ונוצרו בידי הולצמן פיסה של איכות באוקינוס של רדידות. צפו בקליפ היוצר בעצמו עניין ותחושה טובה, לגלוש בצינור, לטעום את טיפות המלח הרטובות הניתזות מתוך קצף הגל, לחוש את המטען החשמלי המתפרק בשבירת הגל ונוטע בגוף תחושת התרוממות לצד כמויות אדרנלין אדירות ששוטפות את המח, בדיוק התחושה שהמאזין יכול לקחת עימו מהשיר.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: