כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

מוזיקה בצל מגיפת הקורונהסיקור הופעות
כולל וידאו

בחזרה לשידורי הופעות ביתיות?

אם הממשלה מורידה את המסך על עולם ההופעות, האמנים תופסים יוזמה אישית, צפו בשידור הראשון, יש גם כמה מילים לא קלות..

יום שני בערב, שעות ספורות לאחר שממשלת ישראל החליטה על סגירת הפעילות בתחום האמנות, הופעות, אירועים וכל השאר. היוזמה חוזרת לשטח ולאמנים העצמאיים שאינם מוכנים לשבת בחושך ולבהות בקיר. הראשון ליטול יוזמה היה המוזיקאי דן תורן. צפו בשידור.

 

זו ההזדמנות לפנות אל תחנות וערוצי השידור הממסדיים, במיוחד לערוץ כאן 88 ולתחנת הרדיו הצבאית גלגל"צ – בזמן הזה מוטלת עליכם החובה המוסרית להחזיר את מתכונת השידורים לתכניות האירוח החיות של אמנים ומוזיקאים  דוגמת "ג'אם 88" לרשת.

זו ההזדמנות לפנות אל שר התרבות והספורט חילי טרופר – בתאריך 17 ביוני הודעת על הזרמת תקציב של 40 מיליון ש"ח למוסדות התרבות ברחבי המדינה – כעת מוטלת עליך החובה המוסרית להורות על "צביעת" התקציב הזה למטרת החזרתם של השידורים החיים במתכונת "ישראל מחוברת", לפתוח במכרז זריז שיתן מענה גם למפיקים קטנים ולא רק לחברות הגדולות והמבוססות, לסייע לבעי מועדונים פרטיים שיאפשרו מתכונת שידורים חיים של אמני "הבית" לרווחת ציבור חובבי האמנות והמוזיקה. זו שעת המבחן שלך ושל משרדך כזרוע ממשלתית בשעה קשה זו!!

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d