חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

אמנים כנגד דונאלד טראמפ

אחרי הרולינג סטונס גם ניל דיימונד מתנגד להשמעת שיריו בעצרות של טראמפ

הזמר והיוצר ניל דיימונד הודיע כי הוא מתנגד לעשיית שימוש בשיריו בעצרות הבחירות של נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ ובמהלך נאומיו לרגל יום העצמאות.

לקראת נאומו של הנשיא בהר רושמור הושמעו שלושה משיריו של דיימונד – 'Rockin' in the Free World', 'Like a Hurricane' ו- 'Cowgirl in the Sand'.

בציוצו של דיימונד בטוויטר הוא ציין כי כאזרח קנדי הוא לא מאשר לטראמפ לעשות שימוש בשיריו לצרכי הבחירות ומבחינתו הוא תומך דווקא במועמדותו של ברני סאנדרס…

ימים ספורים קודם לכן הודיעו חברי להקת הרולינג סטונס כי הם שוקלים לתבוע את הנשיא האמריקאי בשל השימוש שנעשה בשיר “You Can’t Always Get What You Want” במהלך כנסי בחירות שלו.

מתברר כי אין אלו הפעמים היחידות שהן הרולינג סטונס והן דיימונד מביעים התנגדות לשימוש שנעשה בשיריהם בקמפיינים של טראמפ, הם התנגדו לכך בשנת 2018 ושנתיים קודם לכן כאשר השירים נוגנו במערכת ההגברה בעצרות וכנסים של טראמפ.

אנחנו ממליצים לצוות קמפיין הבחירות של טראמפ לעשות שימוש בשיר שהנו יצירה אמריקאית מקורית, של דונלד גלובר, היא גם מאוד פוליטיקלי קורקט…

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: