קליפים חדשים

אליאנה תדהר – ממכר

שיר ראשון מתוך פרויקט מוזיקלי חדש של אליאנה תדהר, צפו בקליפ

אחרי עשור עשיר בפעילות אמנותית כשחקנית, ווקליסטית, מדבבת וגם דוגמנית, פותחת אליאנה תדהר צוהר לפרויקט מוזיקלי חדש. את השיר "ממכר" אליאנה כתבה והלחינה יחד עם לי בירן (שמצטרף בקולות שירה ברקע) וגו'ני גולדשטיין שגם הפיק מוזיקלית.

כך אליאנה לקראת שחרורו של השיר החדש – "אחרי עשור של עשיה במהלכו התבגרתי, למדתי והתפתחתי, עשור שבו המוסיקה היתה חלק בלתי נפרד ממנו, אני מתרגשת וגאה להציג בפניכם את הסינגל הראשון שלי מתוך הפרויקט המוסיקלי החדש שלי. בשנה האחרונה חיפשתי את "הקול" שלי ובאופן כנראה לא מאד מפתיע מצאתי אותו עם האדם שהכי קרוב אלי, לי בירן  ובניתי את המשפחה המוזיקלית שלי יחד איתו ועם ג'וני גולדשטיין. יחד יצרנו את "ממכר" ואת השירים שיצאו אחריו. "ממכר" מתאר מערכת יחסים לא בריאה שמושכת אותך שוב ושוב לתוכה. הקליפ המלווה את השיר הוא פרי עבודה משותפת של הבמאי אביחי חכם, הצלם  מתיאס זגוני ושלי"

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: