מוזיקה בצל מגיפת הקורונהסיקור הופעות
כולל וידאו

אף על פי כן – המופע של חנן בן ארי

חנן בן ארי לא ויתר על הקהל וקיים מופע על הגבעה מול היכל התרבות

מכלתחילה נקבע לזמר חנן בן ארי מופע בהיכל התרבות של תל אביב ביום שלישי 16 ביוני, מופע שלא ניתן היה לקיימו בהיכל בשל החלטת הממשלה לדחות את פתיחת המקומות בהם מתקיימים מופעים לקהל עד לדיון נוסף שיתקיים בשבוע הבא.

למעשה המופע של חנן בן ארי היה אמור לסמן את תחילת החזרה לשגרה.

אך חנן החליט לא לוותר ולמרות שלא ניתן היה לקיים את המופע בהיכל התרבות הוא הודיע לקהל אוהדיו בשעות אחר הצהריים כי הוא יגיע לרחבת כיכר הבימה מול ההיכל – "הקורונה דחתה לנו את ההופעה הערב, אבל אנחנו לא מוותרים עליכם כל כך מהר התגעגענו". ואכן בשעה 18:30 כשהוא מצוייד בגיטרה ובנגניו קיים הזמר מופע אקוסטי כשהוא ניצב מעל הגבעה ועץ השקמה בצידה הדרום מזרחי של הכיכר בעוד הקהל עומד למרגלותיה. צפו בתיעוד.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: