חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

המופע של שרה ברייטמן נדחה לשנת 2021

מופע הגאלה של הזמרת שרה ברייטמן, HYMN שנועד להתקיים בהיכל מנורה מבטחים ב 9 ביולי 2020 נדחה לשנה הבאה

בשל מגפת הקורונה העולמית החליטו מנהלי המופע של הזמרת שרה ברייטמן לשבץ מחדש את סיור ההופעות של הזמרת ולקבוע אותו לאביב 2021. לפיכך ההפקה הישראלית מבקשת להודיע כי מופע הגאלה של הזמרת שרה ברייטמן, HYMN שנועד להתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתאריך 9 ביולי 2020 נדחה. בימים אילו עסוקים מנהליה של הזמרת בשיבוץ מחדש, של חלקו האחרון, של סיור ההופעות העולמי – פעולה מורכבת המחייבת מאמצי תיאום רבים מול עשרות מפיקים בעולם, כולל ישראל.

הודעה על המועד החדש בו שובצה ישראל תתפרסם בקרוב לציבור רוכשי הכרטיסים ולקהל הרחב. כרטיסים שנרכשו ב"לאן" כוחם יפה.

הזמרת ידועה בעיקר בזכות תפקידיה הראשיים בהפקות במחזות הזמר המקוריות ביניהן פאנטום האופרה, קאטס ורקוויאם, וכן בביצוע המופלא של השיר –  Time to Say Goodbye יחד עם אנדראה בוצ'לי.

לצד פעילותה כשחקנית לברייטמן גם קריירת סולו מפוארת שבה פיתחה סגנון ייחודי שנקרא קלסיקה-פופ, סגנון פופ אופראי המהלך על הקו דק בין פופ למוזיקה קלאסית. היא מכרה יותר מ-30 מיליון אלבומים והיא האמן היחיד שצעד במקביל הן במצעד הריקודים והן בזה של המוזיקה הקלאסית של Billboard. בנוסף, השיגה יותר מ-180 אלבומי זהב ופלטינה ביותר מ-40 מדינות.

היא ידועה גם בזכות הדמות האייקונית שגילמה בסרט "פנטום האופרה", שפס הקול שלו מכר יותר מ-40 מיליון עותקים. הדואט שלה עם בוצ'לי – Time to Say Goodbye, הפך להצלחה בינלאומית עם מכירות של 12 מיליון עותקים ברחבי העולם.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: