חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

שאול מזרחי חוזר לבארבי

אחרי שהתנחל ביום ראשון ליד ביתו של ראש הממשלה, מקפל הערב שאול את מאהל המחאה וחוזר למועדון התל אביבי, כל הפרטים

המחאה עשתה את שלה, העם וגם הממשלה הבינו שאי אפשר להתעלם יותר, זו הייתה מטרתו של שאול מזרחי בעלי ומנהל מועדון ההופעות התל אביבי "בארבי" שעלה ביום ראשון ליד בית ראש הממשלה לשבות רעב. האמנים, אנשי התעשייה ונציגי התקשורות עלו לרגל כדי לחזק את ידיו, להביע תמיכה ולהבין על מה ולמה. ההישג התקשורתי הוכתר בהצלחה, ובנימה מחוייכת – לקבל דמות בתוכנית הבידור "ארץ נהדרת" משמעותה להיות דמות בחדשות.

לפני זמן קצר הודיע שאול מזרחי כי הוא מקפל את המאהל במטרה לחזור לעבודה בתאריך 17 ביוני במועדון. זו ההזדמנות להודות לכל מי שעלה, נוכח, שיתף, דיבר, עשה, תרם, ניגן ושר. כעת הזמן לעבודה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: