חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

הופעת להקת Soen נדחתה לשנת 2021

להקת הפרוג מטאל השבדית Soen הודיעה כי נבצר מהם להגיע לתל אביב בשבוע הבא, כל הפרטים

בהודעה שפרסמה הלהקה בעמוד הפייסבוק הרשמי הודיעו חבריה כי בשל המצב הנוכחי הם נאלצים לדחות את סבב ההופעות שתוכנן להתקיים ולכלול את ישראל, טורקיה ועוד בחודש יוני. על פי ההודעה הם ינסו לשלב את ה מדינות הללו במסגרת סבב ההופעות הצפוי לשנת 2021 במהלך החודשים פברואר ומרץ כחלק ממסע קידום האלבום הבא הצפוי לצאת באותה עת.

פרוגסטייג' הפקות, האמונה על הבאתה של הלהקה לארץ שיחררה הודעה לפיה הם ממתינים לדעת מהו התאריך המדוייק בו ניתן לקיים את המופע בתל אביב וכן בודקים את האפשרות ל"פנק" את המעריצים שהמתינו זמן רב למופע.

כזכור להקת Soen  הייתה אמורה להופיע במועדון הוואנה קלאב בתל אביב בעקבות הופעתה בפסטיבל ה Dreamfest Israel שהתקיים שנה קודם לכן.

לפני מספר שבועות קיימנו ראיון עם פטריק לוסינסקי מנהל פרוגסטייג' הפקות שציין באותה עת כי הלהקה אמורה להגיע, כעת עולה כי המופע לא יתקיים במועד שנקבע.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: