קליפים חדשים

רמי פיינשטיין – You

השיר החדש שהמוזיקאי רמי פיינשטיין משחרר מחשבות פנימיות, בדרך לאלבום חדש באנגלית

המוזיקאי רמי פיינשטיין , זמר–יוצר בעל הגשה ייחודית אשר עובר דרך מוסיקלית ארוכה ומרשימה אל לב הקהל שלו ומופיע ברחבי הארץ ובחו"ל, משחרר לראשונה שירים חדשים באנגלית לקראת אלבום חדש רביעי. השיר You הנו השיר השני מתוכו והוא למעשה מעין תרפיה נפשית של רמי. הנרטיב בשיר עוסק בבחירות אישיות בחיים, בחירות בבני סוג, הליכה לצידם מבחירה אישית כל אחד מצידו.

האלבום הצפוי הוא סוג של חידוש מצד אחד וחזרה למקורות מהצד השני, רמי שגדל בילדותו בארצות הברית כ"אול אמריקן בוי" העדיף ליצור את המוזיקה שלו בארץ דווקא בשפה העברית, רק כעת הוא מנסה לחזור לשורשים ולהיות גלובלי, חלק מהעניין הוא עובדת המצאותו לפני מספר חודשים, טרום עידן הקורונה, באוגנדה, אפריקה, במסגרת פרויקט WANJI על מנת להוות מנטור לזמרים יוצרים מקומיים בסמינר ייחודי של אמנים מתחומים שונים. שיתוף הפעולה הוליד מופע משותף שהתקיים בתיאטרון הלאומי של אוגנדה.

 בזמן שהותו באוגנדה החליט רמי לצלם את הקליפ לשיר החדש וכך המראות מאחוריו הם בעצם האורבניות המקומית.

כך רמי על השיר החדש – "האם הרבה זוגות יפרקו את החבילה בסוף התקופה הזאת? יהיה גל גירושים? יש דיבור על זה שלהרבה זוגות זה פשוט יהיה יותר מדי.אז זה נראה לי זמן טוב להוציא שיר שעוסק בשני אנשים שבוחרים אחד בשני/ה למרות ואוליגם בגלל המורכבות שכל אחד מהם מביא. זמן טוב לשיר על אנשים שבוחרים להישאר יחד בכל פעם מחדש."

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: