חדשות הסצנה

המוזיקאים זיו מטושקה ונטלי בר הלכו לעולמם

זיו מטושקה ונטלי בר, צמד בחיים וביצירה המוזיקלית מבאר שבע נמצאו ללא רוח חיים בביתם

לפני מספר שעות דווח מד"א בבאר שבע על בני זוג בשנות הארבעים המאוחרות לחייהם, זיו מטושקה וזוגתו נטלי בר, אשר נמצאו ללא רוח חיים בביתם אשר בשכונת רמות בעיר.

זיו מטושקה היה חלק מסצנת המוסיקה האלקטרונית הישראלית בעשורים האחרונים, מוזיקאי רב תחומי, טכנאי סאונד, ופרפורמר. ביצירותיו הוא שילב השפעות מגוונות מסגנונות האוונגרד ועד האינדוסטריאל, הוא נטל חלק בפרויקטים מוסיקליים רבים, ביניהם השתתף בטריו האלקטרוני "בונא מיוזיק" יחד עם דורון פלסקוב ורוני נוי , יחד עם זוגתו נטלי בר הוא פעל במסגרת הדואו האלקטרוני Re-Arbeiten וכן הופיע לבד עם חומר מקורי.

הידיעה על מותם היכתה בתדהמה רבים מחבריהם ומכריהם, ביניהם מוזיקאים רבים. כך המוזיקאי רונן סבו בפוסט שפרסם לפני זמן קצר

גם המוזיקאי דני גילבוע פרסם בעמודו האישי דברי הספד על זיו

כך חברם אבישי מתניה

גם המפיק והדי ג'י רועי ברוזמן

המוזיקאי דויד פרץ על דמותו של זיו

 

פלי ליסט מיצירות בני הזוג

 

 

 

 

יהי זכרם ברוך.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: