חדשות בינלאומיות

בריאן מאי מלהקת קווין קרע את התחת!

הגיטריסט המיתולוגי של להקת קווין קרע את שריר ישבנו בעקבות עבודה מאומצת בגינת הבית, הפציעה מקשה על תנועתו והוא עובר למוד מנוחה עד ההתאחות וההחלמה

בהודעה שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו כתב בריאן מאי בן ה- 72, כי אמנם לא נפגע מנגיף הקורונה אך העובדה שהם בהפוגה לא גורמת לסכנות להיעלם וסיפר כי הוא הצליח לקרוע את שריר הישבן (Gluteus Maximus) – "לגזרים ברגע של גינון נלהב יתר על המידה. פתאום אני מוצא את עצמי בבית חולים עובר סריקה כדי לגלות בדיוק כמה פגעתי בעצמי. מתברר שעשיתי עבודה יסודית – זה קרה לפני יומיים – ולא אצליח ללכת זמן מה … או לישון, בלי הרבה עזרה, מכיוון שהכאב הוא בלתי נשלט. אז אנשים … אני צריך להחשיך קצת, לקבל מנוחה מלאה בבית. בבקשה, אנא אל תשלחו אלי אהדה – אני רק זקוק לשקט מרפא לזמן מה. אני אחזור – אבל אני צריך את ההפסקה השלמה."

View this post on Instagram

Reality check ! For me. No – the Virus didn’t get me yet – thank God. Hope you’re all keeping extra-safe out there. A decision to relax controls doesn’t suddenly make the danger go away. But me ?? Yes, I’ve been quiet. Reason ? As well as getting over-stretched and harassed by too many demands … I managed to rip my Gluteus Maximus to shreds in a moment of over-enthusiastic gardening. So suddenly I find myself in a hospital getting scanned to find out exactly how much I’ve actually damaged myself. Turns out I did a thorough job – this is a couple of days ago – and I won’t be able to walk for a while … or sleep, without a lot of assistance, because the pain is relentless. So, folks … I need to go dark for a while, getting some complete rest, at home. Please, please don’t send me sympathy – I just need some healing silence for a while. I’ll be back – but I need the complete break. OK ? Thanks. Take care out there. Bri

A post shared by Brian Harold May (@brianmayforreal) on

 

עובדה זו לא אמורה לפגוע בהופעות הלהקה עם אדם למברט הוא ובכל מקרה הם נאלצו לדחות את הסבב האירופאי שלהם לשנת 2021. כזכור להקת קווין הופיעה בפארק הירקון עם אדם למברט בשנת 2016.

האהבה של חיי

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: