מוזיקה בצל מגיפת הקורונהקליפים חדשים

שולי רנד – אחים אחים

המחווה של שולי רנד וחברים לפועלי הבמה, הטכנאים, התאורנים, הבקליינרים והתעשייה, האזינו, צפו

כך שולי רנד על השיר החדש, לא נגענו – "השיר מוקדש באהבה לאחיי פועלי הבמה שטורחים בעבורינו ובמסירות נפש עושים לילות כימים. דואגים שהכל יהיה מתוקתק, שהאולמות יהיו נקיים ומבריקים, שנהיה מוארים היטב, שנשמע ברור, שניסע, שנחזור, ועוד המון פרטים שבלעדיהם הנגנים לא היו יכולים לחולל את הקסמים שלהם והזמרים לא היו יכולים לשמח או לגעת. בקיצור, בלעדיהם כל אותם רגעים של יופי שמתרחשים על הבמה לא היו יכולים לקרות. אחים אהובים, לא מובן מאליו. תודה ❤️"

אל שולי הצטרפו בשיר שהוא כתב והלחין החברים אסף תלמודי, גדי פוגטש ועמית יצחק בעיבוד ועריכה מוזיקלית, פוגטש ויצחק גם מתארחים בחלק האחורי של הטנדר. על הקונטרבס: מיקי וורשאי, עלה קליפ דוד פדידה, דוד שפירו.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: