חדשות בינלאומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

פסטיבל המטאל Wacken בוטל

פסטיבל המטאל הגרמני Wacken Open Air שנקבע לסוף יולי בוטל

בהודעה ששחררו אמש מפיקי הפסטיבל המפורסם המהווה אחד מהפסטיבלים החשובים ביותר בסצנת הרוק הכבד והמטאל ואשר היה אמור להתקיים בין 30 ביולי עד 1 באוגוסט 2020 ולכלול כמאה הרכבים נמסר כי הפסטיבל לא יתקיים השנה לאור ההנחיות שממשלת גרמניה הוציאה בעקבות התפשטות מגיפת וירוס הקורונה.

בהודעה שהוצאה נמסר כי הפקת הפסטיבל, שכבר הוכרז כסולד אאוט, תומכת בהחלטת ממשלת גרמניה במצב קשה זה לכל העולם…."הבריאות והבטיחות שלכם תמיד היו ותמיד יהיו בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו כפרומוטרים נאלצים, אם כן, לקחת אחריות גדולה עוד יותר ונאלצים למלא אחר הוראות המומחים."

ההפקה ביקשה לא לאבד את התקווה והודיעה כי הם כבר מתחילים לטפל בהיערכות לקראת שנת 2021, וביקשו מרוכשי הכרטיסים להיות סבלניים ולתת בהם אמון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: