כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה
כולל וידאו

הזמר נתנאל נגר הלך לעולמו

הזמר נתנאל נגר נפטר הערב לאחר מאבק ממושך במחלה קשה

נתנאל נגר, בן 55 מכפר סבא, המוכר לרבים בסצנה הימתיכונית כזמר מצליח ואהוב שכוכבו דרך כבר בשנות השמונים והתשעים של המאה שעברה החל את הקריירה המוזיקלית שלו במועדון "החלום" בנתניה והשיק ארבעה אלבומי שירים, בין להיטיו "לומר את זה פשוט", "במילים אחרות", "יש בך הכל", "רק אחת", "בלילות" ובמיוחד הלהיט "ילדה של אב" שכתב דידי הררי והלחין שמעון בוסקילה.

נתנאל לקח פסק זמן בן מספר שנים עד שחזר שוב אל קדמת הבמה לפני עשור ובמיוחד כזמר מבוקש של אירועי שמחות ואירועים משפחתיים. בשנים האחרונות היה אורח די קבוע בתוכניות האירוח של המוזיקה הימתיכונית בימי שישי בצהריים בטלויזיה.

לפני כשנה התגלה בראשו גידול והוא נזקק לסדרת טיפולים רפואיים לא פשוטים, אשתו פנתה לציבור הרחב בבקשה לסייע לגייס תקציב כספי על מנת שיוכל לעבור טיפול וניתוח מעבר לים. שורה מכובדת של אמנים נרתמו לערב מחווה על מנת לסייע בגיוס הכסף הנדרש, בין האמנים שהתגייסו והשתתפו באירוע – שמעון בוסקילה, שימי רון, רובי לוי, ליאור נרקיס, מושיקו מור, אייל גולן, שלומי שבת, חיים משה והפרויקט של רביבו.

שמעון בוסקילה ונתנאל באירוע ההתרמה

הערב נודע כי נתנאל לא החזיק מעמד והלך לעולמו, אשתו מירב נגר הודיעה – "בצער רב וביגון קודר אנו המשפחה מודיעים בזאת על מותו של נתנאל נגר ז״ל ובעקבות מצב הקורונה אנו מבקשים להניח למשפחה ברגעים אלו ולהימנע מביקורים. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה ימסרו בהמשך". יהי זכרו ברוך.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d