חדשות בינלאומיות
כולל וידאו

המופע של ניק קייב נדחה ליוני 2021

סיבוב ההופעות של ניק קייב והבד סידס שתוכנן להתקיים באירופה באפריל-יוני 2020, כולל המופע באצטדיון בלומפילד בתל אביב, נקבע מחדש לאביב 2021, כל הפרטים

כזכור המופע המתוכנן של ניק קייב והבד סידס אשר נקבע לתאריך 17 ביוני 2020 באצטדיון בלומפילד נדחה בשל התפרצות מגיפת נגיף הקורונה. כעת אפשר להכריז כי סיבוב ההופעות נקבע בשלמותו בתאריכים חדשים, בשיתוף פעולה בינלאומי זריז בין האמן ונציגיו לבין המפיקים ברחבי אירופה כולל ישראל, על מנת לאפשר לכלל הצופים את החוויה המדהימה שבקשו לקבל, מהר ככל הניתן לאחר סיום הנסיבות הקשות שאנו חווים כעת.

בהתאם, כלל הכרטיסים שנקנו לתאריך המקורי בישראל (17.6.20) כוחם יפה לתאריך החדש (7.6.21), באותם מקומות, באותו מחיר ובאותם תנאים.

 סייב דה דייט –   7 ביוני 2021, אצטדיון בלומפילד תל-אביב

 

מגפת הקורונה היא משבר בריאותי שעוד לא נראה בימינו, והשלכותיה החברתיות והכלכליות כבר פגעו אנושות בתעשיית המוסיקה בכלל וההופעות בפרט. המשבר הנוכחי מציב אותנו, כמו את כלל עמיתינו ברחבי העולם, בצומת דרכים דרמטי. מאות ואלפי בעלי המקצוע, הטכנאים, העובדים, המאבטחים, אנשי ההפקה, השיווק והפרסום נמצאים בחוסר וודאות אמיתי וכואב, ומטרתנו העליונה היא להחזיר את התעשייה לשגרה בהקדם האפשרי תוך צמצום הנזקים העצומים ההולכים ומתעצמים בעקבות המשבר – כל זאת על מנת שנוכל לחוות מוסיקה חיה שוב. אך לפני הכל, המטרה היא לשמור על בריאותם וביטחונם של הקהל, האמנים והצוותים – ובהתאם להנחיות הרשויות. כמו כל העולם, אנחנו מייחלים לימים טובים יותר שבהם נוכל להתקהל ולשאוב שוב כוחות ממוסיקה חיה.

מכירת הכרטיסים נמשכת – האתר הבלעדי למכירת כרטיסים: http://www.eventim.co.il/nickcave  | *9066

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע

על מנת להקשות על ספסרות, הכרטיסים יודפסו עם שמות הרוכשים עליהם.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: