חדשות הסצנהחדשות רוק

אתגר הרשת החדש: קיסר הגיטרה – Air Guitar

אליפות ה-Air Guitar הראשונה של ישראל בשיפוטו של יהודה קיסר נושאת פרסים - גיטרה חשמלית, כל הפרטים

אז אחרי שהבוקר מתחילים בשידור חי ישיר מדיזנגוף סנטר לכוכבי סצנת האינדי המקומית, מרימים בהנהלת הסנטר כפפה נוספת, זה הולך להיות מטורף – חובבי מוזיקה וכאלו שמחפשים לפתח תחביב חדש ישמחו לשמוע שהנהלת דיזנגוף סנטר תקייפ תוך שיתוף פעולה עם חנות המוזיקה "כלי זמר" את אליפות ישראל הראשונה ב-Air Guitar (גיטרת אוויר), ריקוד המחקה תנועות מוגזמות של גיטריסטים שפורטים על הגיטרה בהופעות רוק. ההרשמה לתחרות נפתחה בעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר, לשם אנשים מוזמנים להעלות סרטונים שלהם, במהלכם ינסו להמחיש שהתחברו לג'ימי הנדריקס הפנימי שלהם.

על המבקשים להשתתף בתחרות להעלות לעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר סרטון של לא יותר מדקה, עד ליום חמישי ה-30.6.2020. הביצועים הטובים ביותר שייבחרו על ידי קהל הגולשים ועל ידי חבר השופטים, יעברו לשלב הסופי של הופעה בלייב באירוע שיתקיים בדיזנגוף סנטר, לאחר החזרה לשגרה. באירוע זה ישפוט יהודה קיסר, מגדולי הגיטריסטים בארץ ומאבני היסוד של המוזיקה הים תיכונית בישראל. הפרס לזוכה במקום הראשון הוא גיטרה חשמלית מתנת כלי זמר.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: