קליפים חדשים

איזי – ככה ככה

שיר חדש של איזי - ארז שרון - מעלה את מצב הרוח לחולת הקורונה מס' 624...

השיר החדש של איזי – ארז  "EZ" שרון- "ככה ככה" נולד מתוך המצב המטורף שכולנו נמצאים וחווים בימים אלו, והמילים מדברות בעד עצמן..

על השיר שאיזי כתב, הלחין בהפקתו המוזיקלית של יוסי "ג'וזף" כהן הוא אומר – " סשן כתיבה לילי שעשיתי בלייב באינסטגרם הוליד את השיר "ככה ככה"על ההפקה אחראי ג'וזף (שביחד עשינו את כלבויניקית, כולי בהיי, מדביק אותי לקיר ועוד…)ג'וזף מתגורר באל.איי בחמש שנים האחרונות והמצב המוזר הזה הוא שאפשר לנו לשתף פעולה שוב. בעקבות הודעה שקיבלתי באינסטגרם מחולה מס 624, שמאושפזת במלון הקורונה בת"א בבקשה נרגשת שאשחרר את השיר בהקדם כדי להעלות לה את המצב רוח. לא יכולתי לסרב…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: