קליפים חדשים

דולב פרנקל – לנשום

שירו החדש של דולב פרנקל עוסק בלבטי הנשמה, ומתכוון בדיוק לתקופה הנוכחית

איך דברים מתלבשים בול, בימים שהעולם מנסה לתפוס את קצה זנבו בעודו מתרוצץ והפאניקה שוטפת את הרחובות (טוב לפחות את מסכי הטלויזיה ומדורי החדשות ברשת…), קרן אור של שפיות המבקשת סוג של פסק זמן, מבצבצת לה בדמות שירו החדש של דולב פרנקל, מוזיקאי ובמיוחד איש חינוך העונה לשם – "לנשום".

את השיר החדש מוציא דולב, שכתב, הלחין ומבצע בהפקתו המוזיקלית של אלון פרץ ובלוויית וידאו קליפ שדולב הכין בעצמו, באמצעות מימון בפרויקט גיוס הון מההמון בסכום זניח של 2,020 ₪ בלבד. היום בצהריים שיחרר דולב את השיר כפתיח למופע רשת שיתקיים הערב בעמוד הפייסבוק שלו, כדאי להגיע, לא מאמין שיסתירו לכם..

כך דולב על השיר הטרי: "את "לנשום" כתבתי בזמן תקופה עמוסה בטירוף שכל מה שרציתי היה לעצור ולקחת נשימה עמוקה. באופן אירוני, סיטואציית הבידוד ההמונית שאליה נקלענו מאלצת אותי להביט לא מעט בתקרה… מתוך הפחד והפאניקה והמחשבות, רציתי לנצל את הרגע למשהו טוב. ואין טוב יותר, משיר חדש. מקווה שהצלחתי להעלות על פניכם חיוך בתקופה המשוגעת הזאת."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: