חדשות בינלאומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

חברי להקת KISS דוחים את סבב הופעות הפרידה עד אוקטובר

בשל מגיפת הקורונה החליטו חברי להקת KISS לדחות את הופעותיהם המתוכננות עד אוקטובר 2020.

חברי להקת KISS מקיימים במהלך השנה האחרונה את הסבב העולמי שלהם בטייטל End of the Road tour – מה שלכאורה אמור להיות הסבב הגדול האחרון שלהם אי פעם. אולם התפרצות מגיפת הקורונה מאלצת אותם לשנות את תוכניותיהם, ראשית הם ביטלו  שורת הופעות ומפגשים עם מעריצים במסגרתם הם היו אמורים ללחוץ ידיים ולהצטלם סלפי עם מאה מעריצים ויותר בכל מפגש.  כמו כן הם החליטו לדחות את שלושת התאריכים האחרונים של סבב ההופעות בצפון אמריקה "מתוך שפע של זהירות" עד אוקטובר.

הסבב היה אמור להתחדש באל סלבדור בסוף החודש הבא ועד אז חברי הלהקה היו אמורים לשהות במנוחה בבית.

בהודעה שהוציא ג'ין סימונס בעקבות ההכרזה על הדחייה הוא אמר: "אני רוצה לאחל לכולם בריאות טובה ולהזכיר להם ש "הדרך היחידה היא הדרך הבודדה" בדיוק כמו תוכנית הטלוויזיה האהובה עליך, אתה יכול להניח שכולם שם הם זומבי, ואיש קשר אחד יהפוך אותך לזומבי. תפסיקו להסתובב עם כולם. הישארו בבית, אם אתם יכולים. גם זה יעבור, אבל זה ייקח הרבה זמן. זה יכול להימשך חודשים על גבי חודשים. אז התרגלו ל- FaceTime, צפו בהצגות המועדפות עליכם, התאמנו בבית והתרחקו מכל השאר."

תזכורת – בישראל עדיין מצפה קהיליית המעריצים לביקור הראשון של ההרכב מעל במה בארץ.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: