חדשות בינלאומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

ההופעה של ניק קייב נדחתה

סיבוב ההופעות האירופאי של ניק קייב נדחה, כולל המופע בישראל - כל הפרטים

הזמר ניק קייב הודיע היום על דחיית סיבוב ההופעות האירופאי אשר היה עתיד להיפתח בעוד חודש, בתאריך 19.4.2020 בליסבון, כך הודיע ניק קייב: ״קיבלנו את ההחלטה לדחות את סיבוב ההופעות האירופאי של ניק קייב והבד סידס. למרות האכזבה הגדולה, זה מרגיש כמו ההחלטה הנכונה כדי לשמור על כולכם בטוחים ככל האפשר. אנחנו עובדים קשה כדי לסגור מועדים חדשים בכל היעדים שנקבעו לסיבוב ונעדכן את כולכם בכל הפרטים ברגע שיהיו סופיים. כל הכרטיסים שנרכשו ישארו תקפים למועדים החדשים.
שולחים אהבה לכולכם. ניק קייב והבד סידס״

המופע בישראל היה אמור להתקיים בתאריך 17 ביוני באצטדיון בלומפילד ביפו.

המפיק הישראלי האמון על המופע בארץ, שוקי וייס, על הידיעה: "כאמור, בהיותינו חלק מהסיבוב האירופאי של ניק אנחנו עובדים על הזזת כל סיבוב ההופעות המתוכנן לחודשי אפריל-יוני קדימה, כולל התאריך בישראל, בשיתוף פעולה הדוק עם הלהקה ועם המפיקים ביתר מדינות אירופה. בשבועות הקרובים, ככל שמצב החירום והנחיות הרשויות יתירו זאת, ניצור קשר עם כלל רוכשי הכרטיסים עם פרטים לגבי התאריך החדש, עדכונים, והאופציות השונות העומדות בפני הרוכשים. רק בריאות ושיעבור במהרה – ובינתיים תמשיכו לאהוב מוסיקה טובה.״

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: