קליפים חדשים

תום להב – מנותקים

מנותקים - שירו החדש של תום להב מתכתב עם ההווה המטורף שאנו חווים כעת

תום להב, מוזיקאי יוצר ומבצע משחרר השבוע שיר חדש – "מנותקים" אותו כתב, הלחין ומבצע בהפקה מוזיקלית משותפת עם ירדן אשכנזי. השיר שפזמונו הוא – "מנותקים | אני ואת בתוך החדר | אני ואת ובחוץ העולם נשרף " כאילו ונכתב בעיצומו של ההווה אך למעשה נכתב בידי תום לפני כמה חודשים וכעת הוא קיבל משמעות חדשה.

כך תום להב על השיר החדש – "כתבתי אותו לפני כמה חודשים ויצא שהוא מתכתב עם המציאות העכשווית. שנים שהרגשתי מנותק מהמציאות וכמו דור שלם שמתנתק ומתחבר למסכים גם אני בחרתי לברוח ולהדחיק. אי אפשר להיות מנותקים מכל מה שקורה ובכל זאת נראה שאנחנו בוחרים בזה במודע.כי מה זה בכלל לב רגיש מול כל מה שקורה סביבנו?"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: