חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

מזיזים מופעים לקיץ

גם הכי שאננים מבינים שצריך להזיז את ההופעות ממרץ - אפריל לזמנים טובים יותר, כל הפרטים

זה לא כל כך קל להזיז מופע בו משתתפים אמנים רבים, צריך לתאם תאריך המתלבש בול על כל האמנים, אנשי הצוות וכל החוליה המסייעת..כעת יצאו שתי הכרזות על אירועים גדולים שהוזזו לקיץ.

נשף רוק מספר 9 של אביב גפן אשר היה אמור להיערך בתאריך 25 באפריל הועבר לתאריך 4 ביולי, כך הודיעו מההפקה של אביב גפןו: "אנחנו שמחים לבשר שהצלחנו להעביר את נשף רוק 9 – בחזרה לשמונים בשלמותו לרביעי ביולי, מכיוון שמדובר בהפקה מורכבת וגדולה, העדפנו לא לקחת סיכונים ולקחת טווח ביטחון שיבטיח את קיום הנשף. הכרטיסים שנרכשו תקפים למועד החדש. רוצים להודות לאורחים מחו״ל ומישראל על שיתוף הפעולה. נתראה ב- LIVE פארק! כרטיסים כאן .

המופע של נסרין קדרי בהיכל מנורה מבטחים שנקבע לתאריך 12 במרץ הועבר לתאריך 13 ביוני. מטעם ההפקה נמסר כי כל מי שכבר רכש כרטיסים למופע במרץ יוכל לממש אותם בתאריך החדש ביוני.

לעומת זאת דודו טסה והכווייתים נאלצו לבטל את הופעותיהם המתוכננות בחו"ל. ההופעות שנקבעו לחודש מרץ ואפריל בגרמניה ובהונגריה בוטלו. בהודעה שהתפרסמה בעמודו הרשמי של טסה נרשם – "סורי, זה לא אנחנו. זאת הקורונה, תאריכים חדשים יקבעו בקרוב".

פסטיבל המוזיקה ע"ש פליציה בלומנטל, אשר תוכנן להיערך בין התאריכים 16 עד 21 במרץ בתל אביב, נדחה לפחות בחלקו לחודשי הקיץ. מהנהלת הפסטיבל נמסר כי – "מרכז פליציה בלומנטל מודה לכלל המוזיקאים והמוזיקאיות מרחבי העולם שהיו מתוכננים להגיע, ובמיוחד מודה למוזיקאים ולמוזיקאיות הישראלים שנרתמו בשבוע האחרון כדי לסייע. הפסטיבל מודה לקהל שממשיך את הדרך לאורך השנים, ומאמין בו ובתכנים המוזיקליים. החזר כספי לרוכשי הכרטיסים יבוצע בימים הקרובים."

רשת מועדוני זאפה הודיעה כי כל המופעים הצפויים למרץ ואפריל מבוטלים כרגע. גם במועדון בארבי הודיעו כי נעשים מאמצים להזיז את המופעים הקרובים לתאריכים רחוקים יותר, זו לשון ההודעה – "הודעה חשובה!!!!! לכל קהל לקוחותינו בשל המצב אנו עושים מאמצים גדולים להזיז מופעים לתאריכים מאוחרים יותר הודעה מסודרת תצא לכל מופע ומופע ולכל רוכשי הכרטיסים ! גם על מופעים שיבוטלו תשלח הודעה לכל הרוכשים ! אנא האזרו בסבלנות כמו כן בהמשך נודיע על פעילות מיוחדת שנייצר בברכת בריאות ובשורות טובות לכולםםםם"

לצד אירועי המוזיקה שהוזזו או בוטלו גם בימות התיאטרון על סוגותיו הונות, מופעי הבידור וכיוב' ההודיעו על ביטולים, דחיות ואפשרויות לבימות פתוחות באמצעות שידורי וידאו ברשת.

כאן בבלוג ממשיכים לעקוב אחר ההתפתחויות ולהוציא עדכונים במהירות למוחיות ציבור חובבי המופעים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: